Profesionálové pro Váš svatební den

Každá nevěsta a ženich chce mít svůj svatební den naprosto dokonalý, spolupracovat s profesionály je proto základ. Za pět let jsem měla možnost poznat řadu kolegů, kteří se věnují právě svatbám. Já sama se svým klientům snažím nabízet ty nejkvalitnější služby. Velmi si proto vážím kolegů – svatebních profesionálů, kteří se mnou tento vysoký  standard sdílejí a spokojenost jejich klienta je pro ně naprostou prioritou.

Milý snoubenci, níže najdete doporučení na profesionály, které jsem měla tu čest osobně poznat a jejichž služby Vám pro Váš svatební den velmi ráda doporučím.

Hotel U Šemíka je to pravé místo pro svatební hostinu v centru Prahy.

Hotel U Šemíka se nachází v památkové rezervaci Vyšehrad. Chutné pokrmy Vám připraví v restauraci a pokud Vám bude svítit sluníčku, můžete využít i posezení na letní zahrádce ve vnitrobloku mimo ruch ulice.

Strnadovský mlýn je naopak romantické místo v přírodě.

Dovoluji si Vás pozvat do Strnadovského mlýna. Kouzelného venkovského místa obklopeného nádhernou přírodou. Pokud milujete malebné venkovské prostředí, rodinnou atmosféru a zvířata, je Strnadovský mlýn místem pro Vaši svatbu snů. Strnadovský mlýn se nachází ve Středočeském  kraji.

Dopřejte si tandem dvou svatebních fotografů. Chcete-li mít svůj svatební den zaznamenaný ze všech možných úhlů.

Milujete fotografie a rádi byste, aby Vám neutekla z vašeho svatebního dne ani vteřina? Pak Vám doporučuji rezervovat si práci dvou svatebních fotografů. Ve fotografickém tandemu pracuji s výborným kolegou svatebním fotografem Petrem Doležalem, který stejně jako já působí v Praze. Fotografický tandem je velmi vhodné využít při svatbě o větším počtu hostů, při svatbě v kostele či v přírodě, při bohatém svatebním programu, pokud plánujete únos nevěsty.

Svatební videoklip je třešničkou na dortu, když Vám „pouze“ fotografie nestačí.

Využijte služeb profesionálního kameramana Jordana Dimova. Výsledkem jeho dokonalé práce je svatební videoklip podle nejnovějších svatebních trendů. Svatební videoklip lze doplnit o oblíbenou píseň snoubenců.

 

Napsat komentář