svatební focení Praha

Svatební focení u lomu Velká Amerika

Dobrý večer,
ani nevíte jakou jste nám udělala radost!! Hned jak jsem fotky viděla, začala jsem brečet…. Jsou nádherné 🙂 !!
Moc Vám za vše děkujeme a těšíme se na zbytek, jsme moc rádi, že jsme sehnali takovou fotografku, jako jste právě vy ..

Toto jsou slova z emailu spokojené nevěsty. Cesta k úspěšnému svatebnímu focení u lomu byla ale trnitá. 🙂 Vezměme to hezky od začátku.

Svatební focení u lomu Velká Amerika

Nevěsta Andy a ženich Tomáš měli svoji svatbu v krásné restauraci Mlýnský domov, která se nachází nedaleko lomů Mořina. Proto jsem jim navrhla realizovat svatební focení u romantického lomu Velká Amerika.

Cesta okolo lomu ve svatebních lodičkách

Menší vyhlídka na lom snadno dostupná pro turisty se nachází v těsné blízkosti silnice. Právě zde se v den focení tísnilo několik zvědavců.
Proto jsem novomanželům doporučila vydat se pěšinou okolo lomu až na úplně protilehlou stranu a realizovat naše svatební focení tam.
Nevěsta Andy byla opravdu statečná, zvládla obejít celý lom na svých krásných značkových bílých svatebních lodičkách. Při tom si ani jednou nepostěžovala. Její nadšení pro svatební focení u lomu Velká Amerika jsem vítala.

Vítr – náš nezvaný svatební host

Když jsme překonali první příkoří, jako bychom nebyli u lomu Amerika vítání. Zvedl se mohutný vítr. Jako fotografka mohu potvrdit, že lehce povlávající závoj nevěsty vypadá na svatebních fotografiích velmi působivě. V tomto “hurikánu“ však měli novomanželé co dělat, aby vůbec zůstali stát na nohou. Pod nimi byl navíc příkrý sráz dolů do lomu. Závoj nevěsty bohužel nápor silného větru nevydržel a vznesl se do výšky jako papírový drak.

Unesený závoj a natržené sako

Svatební závoj se nám naštěstí v poslední chvíli podařilo zachytit. Družička ztrácela sílu v náporech větru držet odraznou desku. Situace začínala být neúnosná. Novomanželé však i za těchto bojových podmínek pózovali u svatebního focení jako ostřílení profesionální modelové. A to i přesto, že cestou k lomu jsme se prodírali křovím a ženichovi se zde zatrhlo sako.

Úchvatné svatební fotografie z okraje lomu

Celá naše parta – nevěsta, ženich, družička v roli asistentky si však přesto všechno zachovala optimismus a veselou náladu. Svatební focení u lomu Velká Amerika nebylo jednoduché, ale jak to v životě bývá, to, k čemu vede trnitá cesta (v našem případě to platilo doslova),
má mnohem větší cenu. Novomanželé se již těší z několika prvních fotografií z našeho svatebního focení. A já jsem šťastná, že moje práce má smysl 🙂

Napsat komentář