těhotenská fotografie

Romantické těhotenské focení v exteriéru

Lokality pro těhotenské focení

Pro romantické těhotenské focení v exteriéru vybírám pole, louky, kvetoucí stromy, prostě a jednoduše líbí se mi krása přírody s těhotenským bříškem v hlavní roli! :)Těhotenské focení v exteriéru je mojí specialitou! Vždy, když mne osloví nová nastávají maminka s prosbou o těhotenské focení ve většině případů jí doporučuji pro focení exteriér.

Každé roční období je na focení krásné

V průběhu roku a se změnou ročních období se mění příroda kolem nás, která nám vždy vykouzlí ten nejhezčí venkovní ateliér. Focení venku je možné v podstatě od prvních jarních dnů. V dubnu kvete jeden z nejkrásnějších stromů a to je moje oblíbená magnolie, tu následují broskve, jabloně a třešně. Těhotenské focení u rozkvetlých stromů například v sadu je navíc velmi poetické 🙂 V červnu nám pak dávají na obdiv svoji krásu pole vlčích máků. Na jednom takovém se mi podařilo i letos zrealizovat několik focení a výsledek, jak můžete sami posoudit v galerii, nemá chybu. Když se nám pak léto chýlí ke konci ráda využívám k focení pole se zlatavým obilím. Letos mám  již několik termínů na „obilné“ focení naplánovaných. Těhotenské focení v exteriéru si dovedu představit i na sněhu s bílou krajinou a budoucí maminkou například oblečenou v barevném svetříku. Focení by netrvalo dlouho a mamince bych vždy dopřála pauzičku s čajem na zahřátí 🙂

Nevýhody těhotenského focení v exteriéru

I když jak jsem popsala výše, nedám na exteriér dopustit, musím uznat, že venkovní focení není pro každého. Jedna nepříjemná věc, kterou nikdo z nás při focení neovlivni je počasí. Proto se vždy při stanovování termínu těhotenské focení s budoucí maminkou domluvím na orientačním termínu a tři dny předem si dle aktuální předpovědi počasí focení, buď potvrdíme a nebo stanovíme nový termín. Fotit lze i při trošku chladnějším počasí nemusí být zrovna 25 stupňů. Důležité je, aby zejména nepršelo. Zatažená obloha nevadí, naopak při oblačnosti nemusíme čekat až na podvečer, kdy je sluníčko níže a fotografie se dají snadno pořídit i během dne.

Doufám, že Vám můj příspěvek pomohl zvolit pro jaký typ těhotenské focení se rozhodnout, pokud si stále nevíte rady, určitě mne kontaktujte a já Vám s rozhodnutím pomohu! 🙂

Až bude přemýšlet co si na těhotenské focení zvolit za oblečení doporučuji těhotenské šaty nejlépe v dlouhé variantě. Hezký výběr najdete zde. Více o o tom jaké vybrat vhodné oblečení Vám, ale povím příště:)Poslední důležitá věc pro všechny těhulky: Těhotenské focení je vhodné od 6. měsíce těhotenství, ale vše je individuální!

 

 

 

Napsat komentář