Svatební focení

* Ceny svatebních balíčků začínají již na 5 500 Kč. Pokud máte zájem o svatební focení, napište mi prosím datum Vaší svatby a já Vám  do 24 hodin zašlu ceník.

V ceně každého svatebního balíčku je předsvatební schůzka.

* Doba dodání fotografií ze svatebního dne se ve svatební sezóně pohybuje od 4 do 6 týdnů. Během prvního týdne po fotografování svatby zasílám novomanželům tzv. svatební ochutnávku - 10 upravených fotografií prostřednictvím emailu.

* Všechny svatební fotografie ze svatebního dne pak předávám na USB flash disku v originálním dárkovém balení v kvalitě na tisk.

* Důležitá informace pro všechny klienty: Poskytuji pouze upravené fotografie. Nezasílám náhledy fotografií a fotografie vybírám pouze já. K tomu kroku jsem musela přistoupit na základě negativních zkušeností. Děkuji moc za pochopení.

Rodinná a jiná focení

No Results
No Results
No Results
* Prezentace pořízených fotografií

V souladu s občanským zákoníkem používám veškeré pořízené fotografie v rámci sjednaných focení k prezentaci svojí fotografické činnosti. Tím není dotčeno právo na ochranu osobnosti tedy, že pořízené fotografie nebudou použity v rozporu s oprávněnými zájmy fotografovaných osob.

V případě, že by fotografovaná osoba nesouhlasila s prezentací fotografií a jejich šířením v souladu s výše uvedeným ustanovením, je potřeba o tom fotografku informovat před sjednáním focení.